• 3 spēles KOR USA GER
 • 3 spēles KOR USA GER
 • 3 spēles KOR USA GER

3 spēles KOR USA GER

790.00 €

Pavasara, 2017/2018
6 dienas
8.mai - 13.mai

Gan pietiekami daudz laika Dānijas iepazīšanai, gan arī interesantas spēles. Vēl nezinām, kādus brīnumus var parādīt Dienvidkorejas hokeja izlase. Nenovērtēt pretinieku nevaram, jo galu galā šī valsts taču uzņem ziemas olimpiskās spēles! ASV un Vācija gan komentārus neprasa. Pietiks laika arī iepazīt Jitlandi.

Informācija

Brauciena laikā Jums būs iespēja apmeklēt 3 Latvijas izlases spēles:

08.maijā 16:15 ar Dienvidkoreju

10.maijā 16:15 ar ASV

12.maijā 12:15 ar Vāciju

 

Gan turp, gan atpakaļ dosimies ar AirBaltic uz Billundas lidostu, kura atrodas vistuvāk čempionāta norises vietai, mazpilsētiņai Herningai.

Brauciena laikā iepazīsim skaisto Dānijas mazpilsētu Vaili, senos rūnakmeņus Jellingā, senāko pilsētu Ribi kā arī festivāla atmosfēru pie pašas arēnas.

Kuri vēlas – iespējams doties arī ekskursijā uz slaveno Legolandi.

Izdrukājams maršruta apraksts

Ja vēlaties doties šajā ceļojumā, bet uz īsāku vai ilgāku periodu, droši sazinieties ar biroju – “Travel Art LV” konsultantes piemeklēs alternatīvas, atbilstošas Jūsu vēlmēm.

Noteikumi

Pieteikšanās

Avanss 25 EUR

Otrā iemaksa 225 EUR līdz 01.02.2018

Pilna summa līdz 01.04.2018. 

Ja minētās iemaksas nav izdarītas laikus, Travel Art LV patur tiesības anulēt Jūsu ceļojumu.

Atteikšanās 

Līdz 01.02.2018. zaudētā summa 25 EUR

Pēc 01.02.2018. zaudētā summa 225 EUR

Pēc 01.04.2018. zaudēta visa summa

Līdz 01.04. 2018. iespējams bez maksas ceļojumu pāradresēt citai personai. 01.04. – 01.05.2018 vārda maiņa 50 EUR.

Ceļojuma cenā ietilpst

 • Aviobiļetes Rīga – Billunda – Rīga ar 20 kg bagāžu 
 • Transporta pakalpoumi Dānijā
 • Viesnīca Cabinn Vejle 2vietīgas istabas (divstāvīgas gultas) ar dušu, WC un brokastīm
 • Veselības apdrošināšana
 • Travel Art LV pārstāvja pakalpojumi

Ceļojuma cenā neietilpst

 • Hokeja biļetes
 • Ieejas maksas apskates objektos
 • Personīgie tēriņi

PDF

AS

Piemaksas/atlaides

 • Vēlies ietaupīt un pilnībā izbaudīt hokeja čempionāta gaisotni, dzīvojot Herningas Fanu ciemata teltīs vai izstāžu hallēs izvietotajās istabiņās? Arī tas ir iespējams! Travel Art LV konsultantes izstrādās īpašu piedāvājumu.
 • Piemaksa par vienvietīgu istabu: 50 EUR/nakts.
 • Spēļu biļetes sākot no 20 EUR, pieejamas septiņas kategorijas.

Maršruts

8. maijs, otrdiena

Plkst. 10.50 tikšanās lidostā “Rīga” pretim “airBaltic” kasēm. Plkst. 12.50 lidojums Rīga – Billunda. Transfērs uz Herningu, kurā notiks čempionāta spēles. Plkst. 16.15 spēle Dienvidkoreja – Latvija.

Pēc spēles došanās uz Vaili, kas čempionāta laikā pārvērtīsies par latviešu hokeja fanu galvaspilsētu.

Nakts viesnīcā.

9. maijs, trešdiena

Brīvais laiks. Vaile ir bagātākā pašvaldība visā Dienvidjitlandē, un šī pilsētiņa, kurā dzīvo ap 55 tūkstošiem iedzīvotāju, atrodas apmēram 70 kilometru attālumā no čempionāta norises vietas Herningas. Vaile, lai arī nav liela, tomēr gana dzīvīga pilsēta, kurā katrs var atrast ko interesantu – gan iepirkties, gan izstaigāties pa krastmalu, aiziet uz fjordu, pasēdēt kādā omulīgā krodziņā vai restorānā. Vaile pirmo reizi rakstos minēta 1256. gadā. Šobrīd šī pilsēta slavena arī ar to, ka tajā ir sava latviešu biedrība. Viens no būtiskākajiem simboliem ir Vailes dzirnavas.

Aizraujoši pavadīt laiku iesakām “Oekolariet” – zinātnes muzejā, kurš gan nevar pretendēt uz tādu vērienu, kā Tartu esošais “Ahhaa” muzejs, tomēr ir gana interesants un izzinošs, ar daudzām interaktīvām instalācijām. Lai gan pie daudziem eksponātiem informācija ir tikai dāņu valodā, nav jābūt dāņu valodas pratējam, lai izprastu, kas, piemēram, notiks ar Vaili, ja uznāks plūdi, un vai mūsu viesnīca applūdīs, vai arī paliks neskarta. Muzejā stundām ilgi labprāt pavadīs arī mazie apmeklētāji – ja arī viņus neinteresēs zinātnes brīnumi, tad vismaz Lego istaba noteikti. Turklāt muzejā ir arī ļoti interesants veikaliņš, kurā mājiniekiem var iegādāties neparastus suvenīrus un nobaudīt nākotnes ēdienu – piemēram, grauzdētus tārpus.

Ieejas maksas nav, muzeja darba laiks no sestdienas līdz ceturtdienai plkst. 10.00-16.00.

 

Nakts viesnīcā.

 

10. maijs, ceturtdiena

Došanās uz Herningu. Herninga ir neliela pilsēta Jitlandē, kas pati par sevi nemaz nav tik interesanta, ja neskaita, ka tieši šeit notiek Pasaules čempionāts hokejā, un tajā ir trenējušies un izauguši daudzi dāņu izcelsmes NHL hokejisti. Izbaudīsim hokeja čempionāta gaisotni u iepazīsim nelielo bet jestro Herningas centru. Plkst. 16.15 spēle ASV – Latvija.

Nakts viesnīcā.

 

11. maijs, piektdiena

Ekskursija uz Ribi. Ribe ir vecākā pilsēta Dānijā – 2018. gadā tā svinēs jau 1308. dzimšanas dienu. Apskatīsim slaveno Ribes katedrāli, izstaigāsim mazās, bet šarmantās vecpilsētas ieliņas, senās ēkas ar īpatnējām durvju un logu ailēm. Varēsim sajust vēstures elpu.

Nakts viesnīcā.

 

12. maijs, sestdiena

Došanās uz Herningu. Plkst. 12.15 spēle Latvija – Vācija. Pēc spēles burziņš Fanu ciematā. Došanās uz Vaili.

Nakts viesnīcā.

 

13. maijs, svētdiena

Izrakstīšanās no viesnīcas, došanās uz Billundas lidostu. Plkst. 14.30 lidojums Billunda – Rīga. Plānotais ierašanās laiks Rīgā plkst. 17.20.

 

Liene

liene@travelart.lv

Atbildēšu uz visiem Jūsu jautājumiem un pastāstīšu vairāk par ceļojumiem.