• 3 spēles NOR FIN KOR
 • 3 spēles NOR FIN KOR
 • 3 spēles NOR FIN KOR

3 spēles NOR FIN KOR

790.00 €

Pavasara, 2017/2018
7 dienas
3.mai - 9.mai

Vēsturiski izveidojies, ka Latvijas hokeja līdzjutēji visaktīvāk dodas atbalstīt mūsējos uz čempionāta pirmajām trijām spēlēm. Arī šis čempionāts nebūs izņēmums. Šis grupas brauciens lieti noderēs tiem, kas turpceļā grib izbaudīt kopā būšanu autobusā, bet atpakaļceļu padarīt daudz ātrāku un ērtāku, lidojot ar lidmašīnu.

Informācija

Brauciena laikā Jums būs iespēja apmeklēt 3 Latvijas izlases spēles:

05.maijā 12:15 ar Norvēģiju

06.maijā 20:15 ar Somiju 

08.maijā 16:15 ar Dienvidkoreju

Turpceļā varat izvēlēties vai uz Dāniju doties caur Poliju ar autobusu 03.maijā, vai lielāko daļu ceļa veikt ar aviopārlidojumu uz Berlīni 04.maijā. 

Apakaļceļā paredzēts aviolidojums visiem. 

Brauciena laikā iepazīsim skaisto Dānijas mazpilsētu Vaili, senos rūnakmeņus Jelingā, senāko pilsētu Ribi kā arī festivāla atmosfēru pie pašas arēnas.

Kuri vēlas – iespējams doties arī ekskursijā uz slaveno Legolandi.

Izdrukājams maršruta apraksts


 

Ja vēlaties doties šajā ceļojumā, bet uz īsāku vai ilgāku periodu, droši sazinieties ar biroju – “Travel Art LV” konsultantes piemeklēs alternatīvas, atbilstošas Jūsu vēlmēm.

 

Noteikumi

Pieteikšanās

Avanss 25 EUR

Otrā iemaksa 225 EUR līdz 01.02.2018.

Pilna summa līdz 01.04.2018. 

Ja minētās iemaksas nav izdarītas laikus, Travel Art LV patur tiesības anulēt Jūsu ceļojumu.

Atteikšanās 

Līdz 01.02.2018. zaudētā summa 25 EUR

Pēc 01.02.2018. zaudētā summa 225 EUR

Pēc 01.04.2018. zaudēta visa summa

Līdz 01.04. 2018. iespējams bez maksas ceļojumu pāradresēt citai personai. 01.04. – 01.05.2018 vārda maiņa 50 EUR.

Ceļojuma cenā ietilpst

 • Atkarībā no izvēlētā ceļojuma varianta vai nu Rīga – Berlīne aviobiļetes ar iekļautu 20kg nododamo bagāžu, vai brauciens ar autobusu
 • Aviobiļetes Billunda –  Rīga ar iekļautu 20kg nododamo bagāžu
 • Transporta pakalpoumi Dānijā
 • Viesnīca Cabinn Vejle 2vietīgas istabas (divstāvīgās gultas) ar dušu, WC un brokastīm
 • Veselības apdrošināšana
 • Travel Art LV pārstāvja pakalpojumi

Ceļojuma cenā neietilpst

 • Hokeja biļetes
 • Ieejas maksas apskates objektos
 • Personīgie tēriņi

PDF

Izdrukājams ceļojuma apraksts

Piemaksas/atlaides

 • Vēlies ietaupīt un pilnībā izbaudīt hokeja čempionāta gaisotni, dzīvojot Herningas Fanu ciemata teltīs vai izstāžu hallēs izvietotajās istabiņās? Arī tas ir iespējams! Travel Art LV konsultantes izstrādās īpašu piedāvājumu.
 • Piemaksa par vienvietīgu istabu: 50 EUR/nakts.
 • Atlaide, ja izvēlaties turpceļā braukt ar autobusu 90 EUR/personai.
 • Spēļu biļetes sākot no 20 EUR, pieejamas septiņas kategorijas.

Maršruts

3.maijs, ceturtdiena

Agri no rīta izbraukšana no “Arēna Rīga” ar autobusu. Ceļš cauri Latvijai, Lietuvai un Polijai.

Nakts viesnīcā netālu no Polijas – Vācijas robežas.

4. maijs, piektdiena

vai lidojums Rīga – Berlīne un pievienošanās grupai Vācijā.

Brauciens ar autobusu cauri Vācijai līdz Dānijai, vakarā ierašanās Vailē.

Nakts viesnīcā Vailē.

5. maijs, sestdiena

No rīta izbraukšana uz čempionāta norises vietu “Jyske Bank Boxen Arena”. Plkst. 12.15 spēle Norvēģija – Latvija. Pēc spēles brīvais laiks fanu ciematā, vēlāk ceļš uz naktsmītni Vailē. Brīvais laiks, lai apskatītu un izstaigātu Vailes pilsētas centru.

Vaile ir bagātākā pašvaldība visā Dienvidjitlandē, un šī pilsētiņa, kurā dzīvo ap 55 tūkstošiem iedzīvotāju, atrodas apmēram 70 kilometru attālumā no čempionāta norises vietas Herningas. Vaile, lai arī nav liela, tomēr gana dzīvīga pilsēta, kurā katrs var atrast ko interesantu – gan iepirkties, gan izstaigāties pa krastmalu, aiziet uz fjordu, pasēdēt kādā omulīgā krodziņā vai restorānā. Vaile pirmo reizi rakstos minēta 1256. gadā. Šobrīd šī pilsēta slavena arī ar to, ka tajā ir sava latviešu biedrība. Viens no būtiskākajiem simboliem ir Vailes dzirnavas.

Nakts viesnīcā Vailē.

6. maijs, svētdiena

No rīta dosimies uz Jellingu. Jellinga ir neliela pilsēta apmēram 10 kilometru attālumā no Vailes, kas būs galvenā latviešu hokeja fanu pilsēta. Tā ir īpaša vieta, jo tieši šeit atrodas senākie rūnu akmeņi. Rūnu teksts, kas izkalts akmeņos, tiek datēts ar 10. gadsimtu. Zīmīgi, ka šeit atrodas rūnakmens, kurš uzstādīts karaļa Haralda I Zilzobja laikā, un vēstī, ka kopš šī brīža dāņi pāriet kristietībā. Jellingā mājvietu radis arī viens no lielākajiem Vikingu muzejiem, kurā ieeja ir par brīvu. Darba laiks katru dienu no plkst. 10.00-17.00.

Pēc tam ceļš uz Herningu brīvais laiks pilsētas centrā. Plkst. 20.15 spēle Latvija – Somija.

Nakts viesnīcā Vailē.

7. maijs, pirmdiena

Ekskursija uz Ribi, kas atrodas Jitlandes rietumos, Ziemeļjūras krastā. Ribe ir vecākā pilsēta Dānijā – 2018. gadā tā svinēs jau 1308. dzimšanas dienu. Apskatīsim slaveno Ribes katedrāli, izstaigāsim mazās, bet šarmantās vecpilsētas ieliņas, senās ēkas ar īpatnējām durvju un logu ailēm. Varēsim sajust vēstures elpu.

Nakts viesnīcā Vailē.

8. maijs, otrdiena

No rīta iespēja aizraujoši pavadīt laiku  “Oekolariet” – zinātnes muzejā, kurš gan nevar pretendēt uz tādu vērienu, kā Tartu esošais “Ahhaa” muzejs, tomēr ir gana interesants un izzinošs, ar daudzām interaktīvām instalācijām. Lai gan pie daudziem eksponātiem informācija ir tikai dāņu valodā, nav jābūt dāņu valodas pratējam, lai izprastu, kas, piemēram, notiks ar Vaili, ja uznāks plūdi, un vai mūsu viesnīca applūdīs, vai arī paliks neskarta. Muzejā stundām ilgi labprāt pavadīs arī mazie apmeklētāji – ja arī viņus neinteresēs zinātnes brīnumi, tad vismaz Lego istaba noteikti. Turklāt muzejā ir arī ļoti interesants veikaliņš, kurā mājiniekiem var iegādāties neparastus suvenīrus un nobaudīt nākotnes ēdienu – piemēram, grauzdētus tārpus.

Došanās uz Herningu. Plkst. 16.15 spēle Dienvidkoreja – Latvija.

Nakts viesnīcā Vailē.

9. maijs, trešdiena

Izrakstīšanās no viesnīcas, ceļš uz Billundas lidostu. Plkst. 14.30 lidojums Billunda – Rīga. Plānotais ierašanās laiks lidostā “Rīga” plkst. 17.00.

 

Liene

liene@travelart.lv

Atbildēšu uz visiem Jūsu jautājumiem un pastāstīšu vairāk par ceļojumiem.