• 4 spēles USA GER CAN DEN
  • 4 spēles USA GER CAN DEN
  • 4 spēles USA GER CAN DEN

4 spēles USA GER CAN DEN

890.00 €

Pavasara, 2017/2018
8 dienas
9.mai - 16.mai

 

Informācija

Brauciena laikā Jums būs iespēja apmeklēt 4 Latvijas izlases spēles:

10. maijā 16:15 ar ASV

12. maijā 12:15 ar Vāciju

14.maijā 20:15 ar Kanādu

15.maijā 20:15 ar Dāniju

Turp dosimies ar AirBaltic uz Billundas lidostu, kura atrodas vistuvāk čempionāta norises vietai, mazpilsētiņai Herningai.

Atpakaļceļā komfortabls tiešais lidojums Billunda – Rīga. 

Brauciena laikā iepazīsim skaisto Dānijas mazpilsētu Vaili, senos rūnakmeņus Jellingā kā arī festivāla atmosfēru pie pašas arēnas.

Maršruts

9. maijs, trešdiena

Plkst. 10.50 tikšanās lidostā “Rīga” pretim “airBaltic” kasēm. Plkst. 12.50 lidojums Rīga – Billunda. Transfērs uz viesnīcu Vailē, kas čempionāta laikā pārvērtīsies par latviešu hokeja fanu galvaspilsētu.

Brīvais laiks. Vaile (Vejle) ir bagātākā pašvaldība visā Dienvidjitlandē, un šī pilsētiņa, kurā dzīvo ap 55 tūkstošiem iedzīvotāju, atrodas apmēram 70 kilometru attālumā no čempionāta norises vietas Herningas. Vaile, lai arī nav liela, tomēr gana dzīvīga pilsēta, kurā katrs var atrast ko interesantu – gan iepirkties, gan izstaigāties pa krastmalu, aiziet uz fjordu, pasēdēt kādā omulīgā krodziņā vai restorānā. Vaile pirmo reizi rakstos minēta 1256. gadā. Šobrīd šī pilsēta slavena arī ar to, ka tajā ir sava latviešu biedrība. Viens no būtiskākajiem simboliem ir Vailes dzirnavas.

Nakts viesnīcā.

 

10. maijs, ceturtdiena

Došanās uz Herningu. Herninga ir neliela pilsēta Jitlandē, kas pati par sevi nemaz nav tik interesanta, ja neskaita, ka tieši šeit notiek Pasaules čempionāts hokejā, un tajā ir trenējušies un izauguši daudzi dāņu izcelsmes NHL hokejisti. Izbaudīsim hokeja čempionāta gaisotni u iepazīsim nelielo bet jestro Herningas centru. 

Plkst. 16.15 spēle ASV - Latvija.

Nakts viesnīcā.

 

11. maijs, piektdiena

Brīva diena, vai arī par papildus samaksu (45 EUR) iespēja doties uz ekskursijā uz Dānijas vecāko pilsētu Ribi. Ribe ir vecākā pilsēta Dānijā – 2018. gadā tā svinēs jau 1308. dzimšanas dienu. Apskatīsim slaveno Ribes katedrāli, izstaigāsim mazās, bet šarmantās vecpilsētas ieliņas, senās ēkas ar īpatnējām durvju un logu ailēm. Varēsim sajust vēstures elpu.

 

12. maijs, sestdiena

Došanās uz Herningu. Plkst. 12.15 spēle Latvija – Vācija. Pēc spēles burziņš Fanu ciematā. Došanās uz Vaili.

Nakts viesnīcā.

 

13. maijs, svētdiena

Brīva diena.

Nakts viesnīcā

 

14. maijs, pirmdiena

Brīvs rīts. Vēlāk dosimies uz Herningu. 

Plkst. 20.15 spēle Kanāda – Latvija

Nakts viesnīcā

 

15. maijs, otrdiena

No rīta dosimies uz Jellingu. Jellinga ir neliela pilsēta apmēram 10 kilometru attālumā no Vailē, kas būs galvenā latviešu hokeja fanu pilsēta. Tā ir īpaša vieta, jo tieši šeit atrodas senākie rūnu akmeņi. Rūnu teksts, kas izkalts akmeņos, tiek datēts ar 10. gadsimtu. Zīmīgi, ka šeit arī atrodas rūnakmens, kurš uzstādīts karaļa Haralda I Zilzobja laikā, un vēstī, ka kopš šī brīža dāņi pāriet kristietībā. Jellingā mājvietu radis arī viens no lielākajiem Vikingu muzejiem, kurā ieeja ir par brīvu. Darba laiks katru dienu no plkst. 10.00-17.00.

Pēc tam ceļš uz Herningu, brīvais laiks pilsētas centrā. 

Plkst. 20.15 spēle Latvija – Dānija.

Nakts viesnīcā

 

16. maijs, trešdiena

Izrakstīšanās no viesnīcas, transfērs uz Billundas lidostu. Plkst. 14.30 lidojums Billunda – Rīga. Plānotais ierašanās laiks Rīgā plkst. 17.20.

Noteikumi

Cena: 890 EUR

Ceļojuma cenā ietilpst

Aviobiļetes Rīga – Billunda ar bagāžu 

Aviobiļete Billunda  -Rīga ar bagāžu

Viesnīca Cabinn Vejle 2vietīgas istabas (divstāvīgas gultas) ar dušu, WC un brokastīm

Veselības apdrošināšana

Travel Art LV pārstāvja pakalpojumi

Ceļojuma cenā neietilpst

Hokeja biļetes

Ieejas maksas apskates objektos

Personīgie tēriņi

Liene

liene@travelart.lv

Atbildēšu uz visiem Jūsu jautājumiem un pastāstīšu vairāk par ceļojumiem.