Individuālie piedāvājumi

15.00 €

Pavasara, 2017/2018

Vēlies braukt individuāli? Tad atradīsim īsto risinājumu tieši Tev! Transports, dzīvošana, spēļu biļetes un citi pakalpojumi. 

Informācija

2018.gadā pasaules čempionātā Latvijas valstsvienība pirmās septiņas spēles aizvadīs Dānijas pilsētā Herningā. Tā ir neliela pilsēta Jitlandē, un organizatori ir paredzējuši, ka līdzjutēji varēs dzīvot telšu pilsētiņā. Taču daži Latvijas hokeja līdzjutēji par šādu iespēju jau ir noskaņoti diezgan skeptiski, tādēļ “Travel Art LV” piedāvā nakšņošanas alternatīvas Vejlē (vietējie gan pilsētu izrunā kā Vaile). Tā ir viena no bagātākajām pašvaldībām Dānijā, un vietējā vara solās būt draudzīga pret Latvijas līdzjutējiem. No Vailes līdz Herningai ir apmēram 50 minūšu brauciens ar autobusu.

Izdrukājams maršruta apraksts

Spēļu biļetes

Atsevišķu biļešu tirdzniecība sāksies pavasarī! Gaidiet informāciju!

Ekskursijas

Piedāvājam doties kopā ar citiem grupas braucējiem uz Jellingu – vietu, kur saglabājušies senie rūnakmeņi, kā arī uz Dānijas senāko pilsētu Ribi. Ģimenēm ar bērniem organizējam ekskursiju uz Legolandi.

Naktsmītnes

Hotel Center 3*

Par spīti nosaukumam, no šīs viesnīcas līdz centram ir jāiet apmēram 10 minūtes. Viesnīca nav pārāk jauna, taču istabiņas ir gana plašas. Cenā iekļautas arī brokastis.

Standarta istaba – cena 140 EUR/nakts. Bet! Istabas ir tik plašas, ka tajās var ielikt līdz pat 4 papildus gultām! Cena par katru papildus gultu – 20 EUR/nakts.

Šī viesnīca nav pieejama uz visiem datumiem. Ja ir interese, pieprasiet, lūdzu, Jūs interesējošo laika posmu!

Hedegaarden 3*

Neliela, bet interesanta viesnīca pilsētas nomalē – līdz centram būs paprāvs ceļš ejam ar kājām. Taču labā ziņa ir tā, ka, lai iekļūtu savā istabā, nav jāiet cauri recepcijai. Pirmā stāva istabai katrai ieeja no ielas, augstāku stāvu numuriem – no kopējā koridora.

Istabas diezgan plašas un jaukas.

Cena divvietīgai istabai – 130 EUR/nakts

Best Western 4*

Laba “Best Western” tīkla viesnīca, kas atrodas pašā vēsturiskajā centrā. Istabiņas nav ļoti lielas, taču gaumīgi iekārtotas. Cabin Admirāļa istaba noteikti ir lielāka un plašāka.

Cena divvietīgai istabai par nakti – 180 EUR

Kempings Vejle City

Jauks un plašs kempings, kas atrodas apmēram pusstundas gājienā no pilsētas centra. Turpat blakus briežu dārzs (ieeja bez maksas). Tiem, kas izvēlēsies dzīvot 4vietīgās mājiņās, katrā ir duša un tualete, kā arī maza plītiņa un dzīvojamā istaba. Guļamistabas gan ļoti šauras. Pie mājas ir savs placītis, kur cept gaļu (grills pieejams bez papildus maksas). Mājiņu viesi var izmantot arī kopējās dušas un tualetes, kā arī virtuvi. Par papildus maksu iespējams mazgāt drēbes.

Cena četrvietīgai mājai (bez brokastīm) – 140 EUR/nakts

Kempera vieta – no 40 EUR (ja divi cilvēki). Par katru nākamo cilvēku papildus maksa 12 EUR/nakts (cena var mainīties atkarībā no piepildījuma)

 

Visiem individuālajiem klientiem piedāvājam arī transfēru uz un no spēlēm! Transfēra cena (abi virzieni) – 15 EUR / persona par spēli. Transfērs pieejamas tikai uz Latvijas izlases spēlēm. Ja būs lielāks pieprasījums, organizēsim arī transfērus uz citām spēlēm. Lūgums transfēriem pieteikties jau laikus! Vietu skaits ierobežots!

 

Travel Art LV varat rezervēt naktsmītni Fanu pilsētiņā Herningā! Pieejamas teltsvietas, teltis iekštelpās, istabiņas hallēs ar koplietošanas dušām un tualetēm!

Telts iekštelpā: no 50 EUR/nakts

Budžeta istaba hallē: no 70 EUR/nakts

Standarta istaba hallē: no 140 EUR/nakts

Kempera vieta: no 60 EUR/nakts

Dzīvojot Fanu ciematā, jārēķinās ar papildus izmaksām par matraču īri, tīrīšanu, krēslu īri, guļammaisa īri un citiem papildus pakalpojumiem!

Transports

Lai nokļūtu hokeja čempionāta norises vietā, ir pieejami daudz un dažādi varianti. “Travel Art LV’ saviem klientiem piedāvā:

  • Aviobiļetes uz Billundu un Kopenhāgenu
  • Prāmju biļetes uz Zviedriju un Vāciju
  • Autobusu pārbraucienus uz Vaili un Herningu
  • Nestandarta risinājumus nokļūšanai Dānijā

Ludmila

ludmila@travelart.lv

Radušies papildus jautājumi? Raksti!