• Kaljari un Sardīnija Lieldienās
  • Kaljari un Sardīnija Lieldienās
  • Kaljari un Sardīnija Lieldienās

Kaljari un Sardīnija Lieldienās

579.00 €

Pavasara, 2017/2018
5 dienas
30.mar - 3.apr

Ceļojums piemērots: visiem, kam patīk gozēties siltā Itālijas pavasara saulē, atpūsties kādā no brīnišķīgām zeltainām pludmalēm vienā no lielākajām Vidusjūras salām, kas aizraujas ar seno vēsturi un tiem, kam interesē vietējās un itāliešu kultūras mijiedarbības galarezultāts. 

Informācija

Tikai lidojums – 399EUR

Lidojums + viesnīca  = 579EUR

Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

30. marts, plkst. 08:20 transfers no lidostas uz viesnīcu 
02. aprīlis, plkst. 22:50 transfers no viesnīcas uz lidostu

Atļautais bagāžas daudzums: 6 kg rokas bagāža un 17 kg reģistrētā bagāža  

Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.  

Lidojuma ilgums:  

Rīga - Kaljari: 3h 20 min  

Kaljari - Rīga: 3h 20 min

 

Gaisa temperatūra: ap 20 C dienā

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda 

Valūta: EUR 

Lielākie veikali būs atvērti 30. un 31. martā.

Ekskursijas programma

30. marts

08:20 Ierašanās Kaljari lidostā

08:20 Transfers uz viesnīcu tiem, kas nedodas ekskursijā Kaljari pilsētas ekskursija

08:20 Izbraukšana ekskursijā no lidostas Eskursijas sākumā ar autobusu dosimies pa skaisto Monte Urpinu ceļu, kur skatam paveras lieliska panorāma. Te arī būs īsa foto pietura. Tālāk ceļu turpināsim gar Bonarijas baznīcu līdz Kaljari vecpilsētas senajām aizsargsienām. Šeit izkāpsim no autobusa un tālāk dosimies kājām. Mūsu ceļš vedīs lejup uz ostu un būs arī iespēja apskatīt Kaljari katedrāli un vecpilsētu.

Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas.

Cena: 37 €

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi

 

31. marts

Ekskursija uz Noru un Is Zuddas alām

09:00 izbraukšana no viesnīcas

Izbrauksim mazpilsētas Pulas virzienā, kas atrodas 25 km attālumā uz dienvidiem no Kaljari. Vispirms apskatīsim Sant Efissio baznīcu, bet pēc tam dosimies uz Noras izrakumiem un Koltellazzo torni. Pūniešu un romiešu pilsētai Norai, kura tika uzbūvēta senās fēniķiešu piekrastes apmetnes vietā, bija izveidotas trīs ostas piestātnes, kas padarīja šo vietu pieejamu jebkurā gadalaikā. Koltellazzo tornis ir tipisks Kaljari līča piekrastes tornis, kas joprojām atrodas klints virsotnē un raugās pāri antīkās Noras pilsētas drupām. No fēniķiešu laikiem te saglabājušies dzīvojamie kvartāli, arhaiskas svētnīcas, piem. dievietei Tanitai veltītais templis, krāšņs teātris, četru piršu komplekss, utt. Tālāk dosimies uz Santadi, kur nobaudīsim tradicionālas vietējās pusdienas. Dienas otrajā pusē dosimies uz Is Zuddas alām kurās apskatīsim brīnišķīgos stalaktītu un stalagmitu veidojumus.

Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas

Cena: 87€

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Noras arheoloģiskajā zonā un Is Zuddas alās, pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts).

 

1. aprīlis

Ekskursija uz Mamoiadu un Orgosolo

09:00 izbraukšana no viesnīcas

Ekskursiju iesāksim, apmeklējot Mamoiadu – nelielu pilsētiņu, kas slavena ar savu Masku muzeju. Brīnišķīgās, rokām darinātās maskas, ko izmanto karnevālu laikā, ir novietotas šajā muzejā, kurš pazīstams arī ar centieniem veicināt sadarbību ar citām Vidusjūras piekrastes vietām, kam ir līdzīga vēsture un kultūra. Pēc pusdienām lauku restorānā, apmeklēsim Orgosolo – nelielu pilsētu, kas pazīstama ar nevardarbīgu sacelšanos 1967. gadā un krāšņi apgleznotajām freskām jeb mūra sienām, kas atrodamas pilsētas centrālajā ielā un blakus esošajās avēnijās. Pēc sienu gleznojumu apskates tiks dots brīvs laiks.

Ekskursijas ilgums ~ 12 stundas

Cena: 80€

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Masku muzejā, lauku pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts).

 

2. aprīlis

Ekskursija uz Barumini un Džiarru

09:00 izbraukšana no viesnīcas

Eskursiju iesāksim ar došanos uz Barumini ciematu, kas atrodas apmēram stundas brauciena attālumā no Kaljari. Tas slavens ar to, ka līdzās atrodas vislielākais un UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautais nuragi civilizācijas komplekss. Pēc unikālā kompleksa apskates, dosimies uz Casa Zapata- 16. gadsimta ēku, kurā tolaik dzīvoja šo teritoriju pārvaldošā Zapatas ģimene un kurā tagad iekārtots muzejs. Viesosimies arī Džovanni Lilliu centrā, kas veltīts visslavenākajam Sardīnijas arheologam, palaeontologam, publicistam un politiķim, kurš vadīja arheoloģiskos izrakumus nuragi civilizācijas kompleksā. Pēc pusdienām vietējā restorānā dosimies uz Džiarru – dabas izveidotu plato, kas slavens ar savu nesabojāto dabu, ozolu audzēm, ezeriem un savvaļā dzīvojošajiem mazajiem zirdziņiem.

Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

Cena: 75€

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Barumini arheoloģiskajā zonā un pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts)

22:50 Izbraukšana no viesnīcas uz lidostu

 

3. aprīlis

01:20 Izlidošana uz Rīgu 05:40 Ierašanās Rīgā

 

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!

Ilze Jakovleva

ilze.jakovleva@travelart.lv

Atbildēšu uz visiem Jūsu jautājumiem un pastāstīšu vairāk par ceļojumiem.