• Romantiska nedēļas nogale Santorīni salā
  • Romantiska nedēļas nogale Santorīni salā
  • Romantiska nedēļas nogale Santorīni salā

Romantiska nedēļas nogale Santorīni salā

569.00 €

Rudens, 2017/2018
4 dienas
1.nov - 4.nov

Informācija

Ceļojums piemērots: visiem, kuri ilgojas pēc saules un siltuma novembrī, kuriem patīk krāšņi un neparasti dabasskati, kuri vēlas dažas dienas pavadīt mierīgā, nesteidzīgā un romantiskā atmosfērā 

Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu. 

Lidojuma ilgums: 3h 30 min 

Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža  

Gaisa temperatūra: 19-22 C dienā, 14-16 C naktī 
Ūdens temperatūra: ~20 C 
Laikapstākļi: vējains, lietus iespējamība 25% 

Laika starpība ar Latviju: nav 

Jāņem līdz: peldkostīms, siltākas virsdrēbes vakara pastaigām, ērti apavi, kas piemēroti staigāšanai pa bruģi un kāpšanai pa kāpnēm 

Valūta: EUR 

Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

01. novembris, plkst. 09:30 no lidostas uz viesnīcu 
04. novembris, plkst. 18:00 no viesnīcas uz lidostu 

Ekskursiju programmas

Tira, Firostefani un Oija saulrietā

01.11.2018 11:00 no viesnīcas

Cena: 65 EUR

Cenā iekļauts: Transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)

Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim Santorini lielāko pilsētu un administratīvo centru Tiru, pievēršot īpašu uzmanību grieķu ortodoksālajai baznīcai un Zelta ielai. Pēc pusdienām tiks dots nedaudz brīva laika, lai apskatītu brīnišķīgās ainavas, kas paveras no vulkāna krātera malas. 

Pēc tam dosimies uz vēl vienu apdzīvoto vietu, kas veras uz ar jūras ūdeni pieplūdušo vulkāna krāteri – Firostefani. Te mums būs fotopauze, lai iemūžinātu slaveno zilo Domu, kas veras krāterī.
Tālāk dosimies uz Imerovigli, kas atrodas uz vulkāna malas augstākā punkta un kur mums tiks dots laiks, lai kājam izstaigātu ciemats un paši aplūkotu ievērības cienījāmākās vietas. 

Ceļojuma pirmās dienas ekskursijas noslēgumā brauksim uz Egejas jūras piekrastes visskaistāko un slavenāko ciematu Oiju. Pēc interesantāko vietu apskates ciematā, dosimies uz vecajām pilsdrupām, no kurām varēsim noskatīties (ja laikapstākļi atļaus!) pašu skaistāko dabas „priekšnesumu” Grieķijā – saulrietu. 

(Ekskursijas ilgums ~7 stundas)

 

Mesagonija, Mesarija un Pirgos

02.11.2018 09:00 izbraukšana no viesnīcas

Cena: 70 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), vīna degustācija

Ekskursijas sākumā dosimies uz melno, vulkānisko Monolithos pludmali. 

Pēc foto pauzes, tālāk brauksim uz Kamari, kas ir pazīstams kūrorts un Mesa Gonia ciematu. Vietējiem tas ir „spoku ciemats”, ko izpostīja spēcīga zemestrīce gadsimtu atpakaļ, savukārt tūristiem ir interesanti apskatīt atliekas no šis „noslēptās” vietas arhitektūras. 

Nākošā pietura būs Messaria, kurā apskatīsim brīnišķīgas savrupmājas vietā, kas pazīstama ar ilgu rūpniecisku pagātni. 

Tālāk mūsu ceļš vedīs uz no viduslaikiem sagalabājušos ciematu Pyrgos. Ciematā apskatīsim arī senas pilsdrupas, no kurām paveras brīnišķīgas ainavas. 

Ekskursijas turpinājumā apstāsimies foto pauzē pie Profitis Ilias klostera un noslēgumā apmeklēsim vienu no pazīstamākajām vīna ražotnēm uz salas, kur vērojot saulrietu no tās terasēm, varēsim degustēt vietējo vīnu.   

(Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)

 

Akrotiri arheoloģiskie izrakumi un Megaločuri ciematiņš

03.11.2018 09:00 izbraukšana no viesnīcas

Cena: 70 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Akrotiri arheoloģiskajā objektā

Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Akrotiri jeb Santorini Pompejām, pa ceļam izbraucot cauri salas teritorijai, kur audzē vīnogulājus un apskatot nelielus tipiskus ciematus. 
Neskatoties uz to, ka vulkāna izvirdums iznīcināja Akotiri apmēram 3600 gadus atpakaļ, pilsēta ir lieliski saglabājusies zem biezā pelnu slāņa. Sabiedriskās ēkas un privātmājas, kas klātas ar skaistām freskām, lieliska drenāžas sistēma atklāj Vēlā bronzas laikmeta dzīvesveidu. Vienlaikus ar „Zudušo Atlantīdu” varēsim apbrīnot moderno tehnoloģiju sasniegumu paraugu – bioklimatisko patvērumu, kas pasargā senās drupas no mainīgo laikapstākļu kaitīgās ietekmes. 

Nākošā pieturvieta būs Perissas melnā pludmale, bet pēc pusdienām dosimies uz gleznaino Megalochori ciematu, kur izbaudīsim mierīgu pastaigu gar vēja nospodrinātajām baltajām mājām un baznīcām. 

(Ekskursijas ilgums ~ 5 stundas)

Cena

Lidojums: 399 EUR

Cena par tiešo lidojumu uz Santorīni turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkodas, bagāža (15 kg nododamā un 6 kg rokas)

 

Lidojums + viesnīca Veggera 4* : 569 EUR

Cena par lidojumu un trīs naktis 4* viesnīcā Veggera Hotel divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 90 EUR

 

Lidojums + viesnīca Aressana 4* : 599 EUR

Cena par lidojumu un trīs naktis 4* viesnīcā Aressana SPA Hotel & Suites divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 130 EUR

 

 

 

Liene

liene@travelart.lv

Atbildēšu uz visiem Jūsu jautājumiem un pastāstīšu vairāk par ceļojumiem.