Basis Turcijā

Basis Turcijā

Eirobasis Stambulā – Turcijas lielākajā pilsētā, kas atrodas divos kontinentos – Eiropu no Āzijas šķir Bosfora jūras šaurums. Zīmīgi, ka pirmās spēles Latvijas basketbolisti aizvadīs tieši Āzijas pusē, “Fenerbahce” mājas arēnā “Űlker Arena”. Šim ir jābūt īpašam čempionātam, jo Latvijas izlases sastāvs ir patiešām vērā ņemams – savu “jā” vārdu izlasei jau teikuši mūsu NBA puiši – Kristaps Porziņģis un Dāvis Bertāns. Izlases kapteinis būs Jānis Blūms, kurš savu varējumu pierādījis Eiropas spēcīgākajos klubos, bet aizvadītajā sezonā, spēlējot “VEF Rīga” sastāvā kļuva par Latvijas čempionu un vienu no rezultatīvākajiem spēlētājiem VTB basketbola līgā.

Eirobasis Stambulā – Turcijas lielākajā pilsētā, kas atrodas divos kontinentos – Eiropu no Āzijas šķir Bosfora jūras šaurums. Zīmīgi, ka pirmās spēles Latvijas basketbolisti aizvadīs tieši Āzijas pusē, “Fenerbahce” mājas arēnā “Űlker Arena”. Šim ir jābūt īpašam čempionātam, jo Latvijas izlases sastāvs ir patiešām vērā ņemams – savu “jā” vārdu izlasei jau teikuši mūsu NBA puiši – Kristaps Porziņģis un Dāvis Bertāns. Izlases kapteinis būs Jānis Blūms, kurš savu varējumu pierādījis Eiropas spēcīgākajos klubos, bet aizvadītajā sezonā, spēlējot “VEF Rīga” sastāvā kļuva par Latvijas čempionu un vienu no rezultatīvākajiem spēlētājiem VTB basketbola līgā.31. augusts, ceturtdiena

Plkst. 16.50 pulcēšanās lidostā “Rīga”, pretim “airBaltic” kasēm.

Reģistrēšanās lidojumam Rīga – Stambula. Plkst. 18.50 lidojums. Plānotā ierašanās Stambulā plkst. 21.50. Transfērs uz naktsmītni.

Nakts 4* viesnīcā netālu no arēnas.

 

1.septembris, piektdiena

Brokastis viesnīcā. 

Plkst. 14.15 spēle Beļģija – Lielbritānija, plkst. 17.00 Serbija – Latvija.

Brīvais laiks

Nakts viesnīcā

 

2.septembris, sestdiena

Brokastis viesnīcā. 

Plkst. 14.15 spēle Latvija – Beļģija, plkst. 17.00 Krievija – Serbija.

Brīvais laiks

Nakts viesnīcā

 

3. septembris, svētdiena

Brokastis viesnīcā. Stambulas apskates ekskursija ar autobusu krieviski runājoša gida pavadībā. Stambula ir ceturtā lielākā pilsēta Eiropā un tās iedzīvotāju skaits tuvojas 15 miljoniem. Milzīgā megapole, kura gadsimtu līkločos mainījusi savu seju – tieši tādēļ tā ir tik daudzveidīga un interesanta. Bosfora jūras šaurums, milzīgas mošejas, skaļi austrumnieku tirgi, pirtis, kas mijas ar mūsdienīgām ēkām, milzīgiem iepirkumu centriem – tāda ir mūsdienu Stambula. Dienas laikā gan redzēsim tikai nelielu daļu no Stambulas.

Brīvais laiks

Nakts viesnīcā

 

4. septembris, pirmdiena

Brokastis viesnīcā. 

Plkst. 14.15 spēle Latvija – Lielbritānija, plkst. 17.00 Beļģija – Krievija.

Brīvais laiks

Nakts viesnīcā

 

5. septembris, otrdiena

Brokastis viesnīcā.

DPlkst. 14.15 spēle Krievija – Latvija, plkst. 17.00 Lielbritānija – Serbija.

Brīvais laiks

Nakts viesnīcā

 

6. septembris, trešdiena

Ļoti agrs transfērs uz lidostu.

Plkst. 8.20 lidojums Stambula – Rīga. Plānotā ierašanās Rīgā – plkst. 11:15.

...
IlgumsIzbraukšanas datumsCenas piedāvājums
7dienas 31.08. 895

Ceļojuma cenā ietilpst:

Lidojums Rīga – Stambula – Rīga ar ēdināšanu un nododamo bagāžu. Sešas naktis 4* viesnīcā ar brokastīm netālu no “Ulker Arena” Stambulā, Āzijas pusē. Stambulas apskates ekskursija krieviski runājoša gida pavadībā. Transfērs no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu. Ceļojuma apdrošināšana. “Travel Art LV” pārstāvja pakalpojumi Stambulā.

Piemaksas:

Par dzīvošanu vienvietīgā istabā piemaksa 210 EUR.

Papildus izdevumi:

Basketbola biļetes (12-48 EUR par dienas biļeti, kurā ietilpst 2 spēles), pusdienas un vakariņas, sabiedriskā transporta biļetes Stambulā, ja nepieciešams, personiskie tēriņi.

...

Pirmā iemaksa – 300 EUR līdz 30. jūnijam.

Atlikusī naudas summā – līdz 28. jūlijam.

Atteikšanās gadījumā līdz 1. jūlijam zaudē 25 EUR, līdz 28. jūlijam 300 EUR, pēc tam visa iemaksātā naudas summa. Vārda maiņa līdz 15. augustam – 75 EUR, pēc tam vārda maiņa vairs nav iespējama.

Uzmanību! Turcija atrodas ārpus Eiropas Savienības, tādēļ pārbaudiet, vai Jums ir derīga Latvijas Republikas pilsoņa pase vismaz līdz 2018. gada 6. martam.

Naktsmītnes

Stambula ir ļoti liela un gana sarežģīta pilsēta, kurā ir milzums daudz viesnīcu. Daudz no tām neatbilst tam komforta līmenim, pie kāda esam pieraduši Eiropā. Lai neapmulstu plašajā viesnīcu klāstā, piedāvājam rezervēt viesnīcas “Travel Art LV” – rakstiet info@travelart.lv, vai arī zvaniet 27717555.

Biļetes

Eiropas basketbola čempionātā katrai izlasei ir atvēlēti savi sektori. Latvijas līdzjutējiem ir pieejami 410., 411., 413., 209., 210., 111., 211. un 212. sektori. Biļetes ir sadalītas piecās kategorijās. Lētākā ir 5. kategorija, kur biļetes maksā 12 EUR (410. sektors), dārgākā – 1. kategorija, kur biļešu cena jau ir 48 EUR (111., 211. un 212. sektori).

Pdf biļetes nav pieejams, tādēļ papildus jāmaksā par sūtīšanu – 17 eiro par katrām četrām biļetēm.

Biļetes varat pasūtīt “Travel Art LV”, rakstot info@travelart.lv, vai arī zvanot 27717555. 

Cena
895.00EUR


Par visiem datumiem, cenām un viesnīcām jautājiet mūsu konsultantiem!
Travelart Twiterī