Pakalpojumu pirmā lapa

Avio biļetes:

Piedāvājam aviobiļešu rezervāciju uz jebkuru jūsu izvēlētu valsti. Mēs jums piemeklēsim vispiemērotākos izlidošanas laikus un izdevīgākās cenas.

Lai rezervētu aviobiļeti, nosūtiet pieteikumu uz info@travelart.lv
Mēs izskatīsim jūsu rezervāciju un pēc iespējas īsākā laikā piedāvāsim iespējamos lidojumu variantus.

 

Naktsmītnes:

Mēs piedāvājam rezervēt dažāda līmeņa viesnīcas atbilstoši klienta vēlmēm visā pasaulē, izmantojot speciālās rezervācijas sistēmas un mūsu ārzemju sadarbības partneru piedāvājumus.

Ja vēlies rezervēt naktsmītni pats, iesakam šo viesnīcu cenu salīdzināšanas rīku - zemākā cena garantēta.

 

Prāmji:

Mūsdienās, līdz ar zemo izmaksu aviokompāniju piedāvājumiem, ir ļoti daudz iespēju nokļūt Rietumeiropā, tomēr tradicionālais ceļojums ar prāmi pāri Baltijas jūrai piedāvā patīkamu un praktisku alternatīvu. Ceļojumā ar prāmi jūs atpūtīsiies tā, kā nekad nevarētu, lidojot ar lidmašīnu vai braucot ar auto. Uz klāja jūs varat baudīt lieliskus ēdienus restorānos, atpūsties bārā vai naktsklubā, pavadīt laiku ar mazākajiem bērnu istabā, izlasīt sen iesāktu grāmatu vai noskatīties filmu, vai vienkārši beidzot kārtīgi izgulēties.

Vēl viena būtiska priekšrocība ir protams, iespēja ceļot ar savu auto. Tas ļauj jums ietaupīt uz auto īres nepieciešamību, kā arī iespēju vest mājas tik daudz iepirkumu, cik salien auto bagāžniekā, aizmirstot par 20kg ierobežojumu. Bez tam, jūsu Mincis vai Reksis var droši doties Jums līdzi. Prāmji kompānijas parūpēsies arī par viņu ērtībām.

 

Auto rezervēšana:

Auto rezervēšanai mēs izmantojam globālās rezervēšanas sistēmas, kuras apkalpo auto nomas 134 pasaules valstīs.

Dažas piedāvā norezervēt automašīnu, Latvijā samaksājot vien daļu no summas, par pārējo norēķinoties uz vietas. Dažas ļauj jums pilnībā norēķināties par auto īri jau Latvijā, pirms došanās ceļojumā.

Lūdzu atsūtiet mums savas vēlmes un prasības, mēs piemeklēsim jums vispiemērotāko risinājumu.
info@travelart.lv

 

Ceļojuma apdrošināšanas:

Vēlies ceļot bez satraukumiem - baudīt atpūtu vai doties darījumu braucienā - neaizmirsti iegadāties ceļojuma apdrošināšanu. Apdrošināšanas polise ir labakais veids ka ceļojuma laikā sevi pasargāt no liekiem izdevumiem. Travel Art LV piedāva ceļojumu apdrošināšanas dažādam dzīves situācijām!

 

 


Tūrisma aģentūra “ Travel Art LV” piedāvā īpašas cenas ceļojumiem visiem Biznesa augstskolas “Turība” darbiniekiem, studentiem un telpu nomniekiem!

Visiem tūrisma pakalpojumiem 50% atlaide – piemēram, aviobiļešu un viesnīcu rezervēšana Jums maksās tikai Ls 5.

Travelart Twiterī